bejárva: 2025-11-11
rögzítve: 2025-11-14
Errefelé alaposan megvariálták a jelzéseket. A sárga rom jelzés egy szakaszából sárga kereszt lett, egy szakaszát (a sárga sáv elérése előtt) leszürkézték. A sárga sáv jelzés egy szakaszát áthelyezték (most a pálos emlékhely felé halad), a Bóbita-forrás felé vezető régi sárga sáv jelzést leszürkézték, ahogy a sárga forrás jelzést is. A Bóbita-forrásnál az egyik fán lévő kód rendben. A forrás másik oldalán volt egy lekapart jelzés, ami talán a másik kód lehetett (?).
állapot: rendben
bejárva: 2025-11-01
rögzítve: 2025-11-02
Maga a forrás nehezen megtalálható, gyakorlatilag a sárga sáv jelzésről kell egy ponton letérni jobbra. Valamilyen túra app nagy segítség.
állapot: rendben
bejárva: 2025-07-14
rögzítve: 2025-07-16
Vízre ne számítson senki sem!
állapot: rendben
bejárva: 2021-10-31
rögzítve: 2021-10-31
Kód könnyen megtalálható
állapot: rendben